TUNAHAN TOKSÖZ DÖNEMİ RESMEN BİTTİ

ALTSO Başkan Adayı olarak girdiği seçimde yaptığı ittifaka rağmen sadece meclis üyeliği görevini elde edebilen Tunahan Toksöz, bu görevinden de istifa etti. T

TUNAHAN TOKSÖZ DÖNEMİ RESMEN BİTTİ

ALTSO Başkan Adayı olarak girdiği seçimde yaptığı ittifaka rağmen sadece meclis üyeliği görevini elde edebilen Tunahan Toksöz, bu görevinden de istifa etti. Toksöz’ün yerine seçim döneminde yetki aldığı şirket sahiplerinden Mehmet Özal Gökçe meclis üyesi olarak ALTSO’ya dahil oldu.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı olarak girdiği seçimi kaybeden, daha sonra meclis başkanı olabilmek için ittifak yapan ancak bu seçimi de kaybeden ALTSO Meclis Üyesi Tunahan Toksöz, meclis üyeliğinden de ayrıldı. Toksöz’ün istifası ile birlikte yetki alarak seçime girdiği şirket sahiplerinden Mehmet Özal Gökçe meclis üyeliğini devraldı. Toksöz böylece meclis üyeliğinden de düşmüş oldu. Aralık ayı meclisinde Toksöz'ün yerine Gökçe oturuma katıldı.

ALTSO’da bir başka görev değişikliği ise Hasan Durna, şirket ortağı Mustafa Durgun’a yetkisini devretti. Fahri Gürses’in istifası ile boşalan meclis üyeliğine ise Fatih Göçmentürk geldi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER