banner161

TOKLU, MOSKOVA’DA EMLAK FUARINDA

Ak Parti Alanya ilçe Başkanı mimar Mustafa Toklu, dünyanın saygın fuarlarından olan Rusya’da düzenlenen gayrimenkul, inşaat ve yatırım dünyasını buluşturan Overseas Property & Investment Fuarı'na katıldı.

TOKLU, MOSKOVA’DA EMLAK FUARINDA

Alanya’da turizmle birlikte en önemli pazarlardan olan gayrimenkul sektörüne tüm dünyada ilgi var. Özellikle Ukrayna ve Rusya arasından devam eden savaş ile birlikte Alanya’nın yoğun göç alması hem apart otellerin konuta dönüştürmesine neden oldu hem de boş arazilerde yeni konut üretiminin artışına yol açtı. Tüm bunlar olurken gayrimenkul sektöründe hızlı yükselişi gözlemlemek sektör içindeki arz talep dengesi ve mimari değişimleri de incelemek adında Rusya’nın başkenti Moskova’ya giden Ak Parti Alanya İlçe Başkanı mimar Mustafa Toklu gayrimenkul, inşaat ve yatırım dünyasını buluşturan Overseas Property & Investment Fuarı'na katıldı. Toklu 2 gün boyunca fuarda hem konut yapılaşmasındaki değişimleri gözlemleyecek hem de Alanya’nın tanıtımı için çalışacak.

Alanya’dan 29 firmanın katıldığı fuara ilişkin konuşan Ak Parti ilçe başkanı mimar Mustafa Toklu, “Moskova’da emlak ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmaların stantlarında ziyaret edeceğiz. Alanya’da ve bölgemizden katılım gösteren firmaların yanında yer alıp manevi olarak destek vermek onları yalnız bırakmamak adına fuara katıldık.” Dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER