GÖMEÇ, ALANYUM'U ZİYARET ETTİ

ALTSO Başkan Adayı Bilal Gömeç ve ekibi Alanyum AVM’de iş insanlarını ziyaret etti.

GÖMEÇ, ALANYUM'U ZİYARET ETTİ

ALTSO Başkan Adayı Bilal Gömeç ve ekibi Alanyum AVM'yi ziyaret ederek, iş insanlarına hayırlı işler diledi. Gömeç'i bir diğer ALTSO Başkan Adayı olan rakibi Eray Erdem'in yakın kurmayları arasında yer alan Alanyum AVM sahibi Ahmet Paşaoğlu'da nezaket gösterek karşlayıp uğurladı.

 AVM’deki işletme sahipleri tarafından ilgiyle karşılanan ve oldukça keyifli ziyaret kapsamında Gömeç ve ekibi adaylık hedeflerini aktarmalarının yanı sıra iş insanlarının talepleri ve  beklentilerini yerinde dinleme fırsatı buldu.
En büyük hedeflerinden birinin ALTSO’yu ortak akıl ve global vizyon ile yönetmek olduğunu vurgulayan Gömeç, iş insanlarının her zaman yanında olacaklarını söylerek, "Asla ‘ben’ değil ‘biz’ bakış açısı ve mantığıyla hareket edeceğiz. Başkanlığım döneminde ALTSO'yu üyelerimiz ve kentimizdeki iş insanlarımızla en iyi noktaya taşıyacağız. Burada bugün gördük ki doğru yoldayız. Bizi destekleyen, teveccüh gösteren herkese çok teşekkür ediyoruz. Buradaki ilgi bizi fazlasıyla mutlu etti. Alanyum AVM’deki değerli iş yeri sahiplerine ve tüm çalışanlarına misafirperverlikleri ve keyifli sohbetleri için çok teşekkür ediyoruz. Hep birlikte başaracağız." ifadelerini kullandı.
Gömeç, Alanyum Sahibi Ahmet Paşaoglu'na da misafirperverliği icin teşekkür etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER