Erdem’e Alanyaspor’dan Tebrik Ziyareti

ALTSO Başkanı Eray Erdem, Kaymakam Dr Fatih Ürkmezer’i ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde kentin tarım, turizm, inşaat ve diğer sektörlerine ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. Erdem’i Alanyaspor yönetim kurulu üyeleri de tebrik için ziyaret etti.

Erdem’e Alanyaspor’dan Tebrik Ziyareti

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı seçildiği günden buyana bir yandan tebrik için gelenleri kabul eden diğer yandan protokol ziyaretlerini sürdüren Eray Erdem bugün Alanya Kaymakamı Dr Fatih Ürkmezer’i yönetim kurulu üyeleri ile birlikte nezaket ziyaretinde bulundu.

ÜRKEMEZER'E NEZAKETİ İÇİN TEŞEKKÜR

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı seçilen Eray Erdem ve yönetim kurulu üyeleri Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer’e yaptığı nezaket ziyaretinde tanışma faslının ardından 2022 sezonuna ilişkin istişare edilip diğer yandan ise tarım, turizm ve inşaat sektörü gibi şehrin ekonomik dinamiklerine yönelik bilgi alışverişinde bulunuldu. Erdem, konukseverliği ve gösterdiği ilgi alaka sebebiyle Ürkmezer’e teşekkür etti.

BAŞKAN ÇAVUŞOĞLU’DAN ERDEM’E TEBRİK ZİYARETİ

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile yönetim kurulu üyeleri 18 yıldır kulüpte yöneticilikte yapan ALTSO Başkanı Eray Erdem ve yönetimi ziyaret etti. ALTSO meclis başkanı Mehmet Kural’ın da yer aldığı tebrik ziyaretinde gündeme dair sohbet edildi.

Erdem, “Yönetim kurulunda yer almaktan büyük onur ve gurur duyduğum Şehrimizin Gururu Alanyaspor’umuzun kıymetli başkanı Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyelerimizi odamızda ağırladık. Nazik ziyaretlerinden dolayı başkanımız sayın Çavuşoğlu’na ve değerli arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi. 

Alanyaspor’un yönetim ziyaretinde kulübün asbaşkanı da olan ALTSO Başkan Adayı Bilal Gömeç’in yer almadığı görüldü.

Ziyaretler anısında hatıra fotoğrafı çektirildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER