ARAÇLAR KURTARILDI, YOLLAR ULAŞIMA AÇILDI

Torosların yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili olurken Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin karla mücadele çalışmaları sürüyor.

Torosların yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili olurken Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin karla mücadele çalışmaları sürüyor. Büyükşehir Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Alanya ve Gündoğmuş’a bağlı kırsal mahallerde ulaşımın aksamaması için mücadele ediyor.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Alanya Hizmet Birimi ekipleri, kar yağışı nedeniyle ulaşımın aksamaması için yoğun mesaine devam ediyor. Kar yağışının etkili olduğu Alanya ve Gündoğmuş’un grup yollarında kar küreme ve temizlik çalışması yapıldı. Yağış nedeniyle tüm yollar trafiğe açık halde tutuldu. 


Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Alanya Ekipleri sorumlusu Ahmet Uzun; Gedevet, Taşatan, Köprülü, Yeniköy, Kuşyuvası, Karapınar, Özvadi, İmamlı, Uğrak Yaylaları ile Dikenli grup yolunda karla mücadele çalışmasına devam ettikleri mahsur kalan araçları güvenli bir şekilde sürmesi için mücadele ettiklerini paylaştı.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2023, 18:28

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER