ALTSO BAŞKAN ADAYI BİLAL GÖMEÇ MAHMUTLAR ESNAFINI DİNLEDİ 

Alanya’da başarı basamaklarını kendi çabasıyla tek tek tırmanan iş insanı Bilal Gömeç, ALTSO Başkan Adaylığı kapsamındaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Alanya ticareti ve ekonomisinde esnafların katkı payının çok büyük olduğunu belirten iş insanı Gömeç, Mahmutlar Mahallesi’nde faaliyet gösteren esnaf kollarını ziyaret etti. 

ALTSO BAŞKAN ADAYI BİLAL GÖMEÇ MAHMUTLAR ESNAFINI DİNLEDİ 

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu Başkanlığında "Güçlü liderle Türkiye Yüzyılı" vizyon belgesi toplantısına İlçe Teşkilatı tam kadro katıldı. İlçe teşkilatından kaldırılan otobüsler ile parti mensuplarını ve vatandaşları Ankara’da ki toplantıya götüren AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı, bu çoşkulu atmosfere hep birlikte şahitlik ettiler. Vizyon belgesi vurgusunun yapıldığı toplantıda 100. yılına girecek Türkiye Cumhuriyeti’nin yeni hikayesi ve yol haritası anlamı da taşımakta. Bugün gerçekleşen toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçim kampanyası için düğmeye bastı, teşkilatlara talimatlarını verdi. Başkan Toklu “İnşallah bu yüzyıl, Türkiye yüzyılı olacak” dedi.

AK PARTİ ALANYA’DAN ERDOĞAN’A GÜÇLÜ DESTEK

AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı’ndan kalkan otobüsler ve özel araçlar ile Ankara’ya hareket eden teşkilat mensupları ve vatandaşlar Ankara Arena’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirdiği toplantıda yerlerini aldılar. İlçe Başkanı Mustafa Toklu’nun da bulunduğu toplantıda AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı 2023 genel seçimi öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a desteklerini gösterdiler. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen toplantının ardından açıklamalarda bulunan AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, “Asırlık projeler, millete hizmete adanmış bir ömür ister, vizyon ister, yüz yıllık hayaller ister. Türkiye Yüzyılı’nı Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde inşa etmeyi sürdüreceğiz. AK Parti Alanya İlçe Teşkilatımız ile Ankara’da "Türkiye Yüzyılı" başlıklı "Güçlü liderle Türkiye Yüzyılı" vizyon belgesi toplantısına katılım sağladık.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2022, 18:27

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER