AK PARTİ’DE BAYRAM COŞKUSU

Ak Parti Alanya İlçe Teşkilatı, Ramazan Bayramı’nın birinci gününde ilçe teşkilatında kalabalık bir bayramlaşma programı düzenledi. Dışişleri Başkanı ve Ak Parti Antalya Milletvekili adayı Mevlüt Çavuşoğlu partililerini yalnız bırakmadı.

AK PARTİ’DE BAYRAM COŞKUSU

Bayram namazını Gazipaşa’da kılan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, beraberinde milletvekilleri ile birlikte kılıp bayram tebriğinde bulundu. Bakana Çavuşoğlu daha sonra partinin Alanya ilçe binasına gelerek bayram törenine katıldı.

Yoğun ilgi ile karşılaşan ve ilk defa bu kadar kalabalık bir bayramlaşma töreninin Alanya ilçe teşkilatında olduğuna vurgu yapan Çavuşoğlu’nu Ak Parti Antalya Milletvekili Adayı Kuddusi Müftüoğlu, Tuba Vural Çokal, Kemal Çelik ile yeni dönem için aday olmayan İbrahim Aydın’da eşlik etti. İlçe başkanı Mustafa Toklu’nun ev sahipliğinde parti protokolü partililerle bayramlaştı.

İslam aleminin özlemle beklediği Ramazan Bayramı’nın coşkusunu yaşadıklarını belirten Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu, “Bayramlar kardeşliktir, dostluktur. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın ” diyerek  bayram tebriğinde bulundu.

Bayramlaşma törenine ana kademe, kadın kolları, gençlik kolları, meclis üyelerinin yanı sıra partililer kalabalık bir katılım sağladı.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2023, 17:08

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER