TOKLU, BAKAN KOCA İLE ANKARA'DA BULUŞTU

Ak Parti Alanya İlçe Başkanı mimar Mustafa Toklu, bir dizi temas için gittiği Ankara'da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüştü. ​​​​​​Başkan Toklu Bakan Koca ile yaptığı sağlık zirvesinde hem Alaya EAH hem de Ağız ve Diş Sağlı Merkezi için ihtiyaç duyulan personel ve ekipmanlara ilişkin talepleri aktardı. Toklu, ziyarette Payallar Devlet Hastanesi önemine de vurgu yaptı.

TOKLU, BAKAN KOCA İLE ANKARA'DA BULUŞTU

Güçlü liderle Türkiye Yüzyılı vizyon toplantısına katılmak üzere Ankara'ya giden Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile bir araya geldi. Alanya'da yapılan sağlık yatırımı istişaresinin gerçekleştiği toplantıda Toklu, ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Alanya Diş Sağlığı Merkezi'nde ihtiyaç duyulan ekipmanlar ile daha konforlu hizmet noktasında atılması gereken adımları Bakan Koca'ya iletti. Başkan Toklu aynı zamanda Payallar Mahallesine yapılacak olan yeni Devlet Hastanesi'nde çalışmaların tekrardan başlaması ve bölge halkının ihtiyacı olan sağlık hizmetinin önemine değindi. Hükümetin Alanya'ya kazandırdığı her yatırımın takibini titizlikle sürdürdüklerini belirten Başkan Toklu, sağlık alanında Alanya'nın isteklerine karşılık verebilmek adına her türlü girişimde bulunduklarını belirtti. Başkan Toklu, "Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca ile Alanya'mızın sağlık yatırımlarını ele aldığımız güzel bir görüşme gerçekleştirdik. ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanemize, Alanya Diş Sağlığı Merkezimize gerekli ekipman desteği sağlanması yönünde ki taleplerimizi ilettik. Hastanelerimizin bölgemize daha rahat ve konforlu hizmet verebilmesi için gerekli istişare ve değerlendirmelerimizi yaptık. Payallar Mahallemizde yapımına başlanan yeni Devlet Hastanemizin bir an önce tamamlanması ve halkımızın hizmetine sunulmasının önemini vurguladık. 

Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca'ya bölgemizle alakalı konulara göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ediyorum." dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER