KILIÇDAROĞLU GENÇLERİ DİNLEDİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya’da Gençlik Buluşmaları kapsamında gençlerle bir araya geldi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya'da Gençlik Buluşmaları kapsamında gençlerle bir araya geldi.

KILIÇDAROĞLU GENÇLERİ DİNLEDİ


KILIÇDAROĞLU GENÇLERİ DİNLEDİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya’da Gençlik Buluşmaları kapsamında gençlerle bir araya geldi.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya'da Gençlik Buluşmaları kapsamında gençlerle bir araya geldi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya programı kapsamında; gençlerle bir araya geldi. Gençlerin sorun ve taleplerini dinleyen CHP lideri Kılıçdaroğlu, çözüm önerilerini anlattı.Buluşmaya ilişkin görüntüler, CHP Gençlik Kolları'nın sosyal medya hesabında; "Gençlik seninle, gelecek seninle Kılıçdaroğlu" açıklaması ile paylaşıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya'da gençlerle bir araya geldi. Kemal Kılıçdaroğlu sahneye çıktığı sırada, Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi satranç oynarken çekilen fotoğrafa Kılıçdaroğlu da eklenerek üzerine "The Goats", yani "Keçiler" yazılan pankart açıldı.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya'da gençlerle bir araya geldi. Kemal Kılıçdaroğlu sahneye çıktığı sırada, Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi satranç oynarken çekilen fotoğrafa Kılıçdaroğlu da eklenerek üzerine "The Goats", yani "Keçiler" yazılan pankart açıldı.CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bir dizi ziyaret için gittiği Antalya'da gençlerle buluştu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan gençlik buluşmasında gençlerin sorunlarını dinleyen ve sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, partisinin gençliğin sorunlarına ilişkin çözüm önerilerini anlattı.

Gençlik buluşmasında Kılıçdaroğlu'na, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik eşlik etti. Antalyaspor taraftarı bir genç, Kılıçdaroğlu'na, arkasında kentin plaka numarası olan "07" olan ve "K. Kılıçdaroğlu" yazılı Antalyaspor forması hediye etti.
Kemal Kılıçdaroğlu sahneye çıktığı sırada, salonun arka bölümünde, Katar'da düzenlenen Dünya Kupası sırasında ünlenen, Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi satranç oynarken çekilen fotoğrafa Kılıçdaroğlu da eklenerek üzerine "The Goats", yani "Keçiler" yazılan bir pankart açıldı. Pankart açılırken salonun ışıkları söndürüldü ve sadece pankart aydınlatıldı. Gençler tarafından açılan 'THE GOATS' pankartı özellikle sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Kılıçdaroğlu'nun Antalya'da düzenlediği gençlik buluşmasına Alanya'dan da katılım oldu.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2022, 18:05

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER