İyi Parti'de 'Gayrimeşru' Depremi

İYİ PARTİ'DE DEPREM İyi Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran'ın kendisinden 33 yaş küçük olan sevgilisi E.Ş ile olan birlikteliğinden doğacak çocuğu aldırtmaya çalıştığı için şikayet edildi. İyi Parti genel merkezi ise Başaran'ı görevden aldı. Görevden almanın ardından İyi Parti Kepez kurucu ilçe başkanı olan Hayri Tolga Motorcu eski il başkanı Ahmet Aydın'ın görev beklediği öğrenildi.

İyi Parti'de 'Gayrimeşru' Depremi

İyi Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran'ın kendisinden 33 yaş küçük olan sevgilisi E.Ş. yaklaşık 4 aylık hamile olduğunu ve Başaran'ın kendisinden olan çocuğu aldırması için baskı yaptığını, bu konuda kendisini tehdit ettiğini söyleyerek şikayette bulundu. Konyaaltı'nda karakola başvuran E.Ş isimli kadın, sevgilisi olduğunu belirttiği İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran hakkında 'tehdit' iddiasıyla şikayette bulundu.

"3 YILLIK İLİŞKİMİZ VAR"

Mehmet Başaran ile yaklaşık 3 yıldır ilişkileri olduğunu belirten E.Ş, 4 aylık hamile olduğunu söyledi. Başaran'ın kendisine çocuğu aldırmak için baskı yaptığını ve bu konuda tehdit ettiğini söyleyen E.Ş, şikayette bulundu. Şahin'in; elektronik kelepçe, kadın sığınma evi ve önleyici tedbir kararı istemezken cep telefonuna KADES uygulaması telefonuna indirilerek zor anda güvenlik güçlerinden yardım isteyeceği öğrenildi. Şikayetin ardından olay ile ilgili güvenlik güçleri güçleri ve savcılığın tahkikata başladığı ifade edildi.

3 AYRI SUÇ KAYDI VAR

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran hakkında şikayette bulunan ve sevgilisi olduğunu iddia eden E.Ş'in "Alkol veya Uyuşturucu Maddenin Etkisi Altındayken Araç Kullanma", "Basit Yaralama" ve "Suç Örgütlerinin İsimlerini Kullanarak Birden Fazla Kişi ile Tehditte Bulunmak" suçlarından kaydı olduğu öğrenildi.

BAŞARAN İSTİFA ETTİ

Antalya İl Başkanı Mehmet Başaran hakkında medyada ve sosyal medya mecralarında çıkan asılsız haberler üzerine açıklamada bulundu.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2022, 10:32

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER