‘HER TÜRLÜ KİRLİ OYUNU BOZACAĞIZ’

İyi Parti Alanya İlçe Teşkilat Başkanı Alper Arıkan, hafta sonu yapılacak kongre öncesinde delegelerle buluştu. Arıkan yaptığı açıklamada, “İrade sizde, karar sizde, mühür sizde!”dedi. İyi Parti Alanya İlçe Teşkilatı genel kurla günler kala çalışmalarına devam ediyor.

‘HER TÜRLÜ KİRLİ OYUNU BOZACAĞIZ’

İyi Parti Alanya İlçe Başkanı Alper Arıkan kongre öncesinde delegelerle Oba Olive Garden’da akşam yemeğinde buluştu. Buluşmada konuşma yapan Başkan Arıkan, “Unutmayın! Kötülerin hedef aldığı İYİ’lerin karargâhı asla ve asla delegelerinin iradesine kilit vurmaz, hürriyetini kısıtlamaz” sözlerine yer verdi.
‘HER TÜRLÜ KİRLİ OYUNU BOZACAĞIZ’
Başkan Arıkan, “Bildiğiniz üzere Antidemokratik ve merkeziyetçi yönetim anlayışını benimseyip, ülkemizi tek adam rejimine sürükleyen partiler için kongreler bir teferruat iken; partide demokrasi, ülkede demokrasi şiarı ile ülkemizin hak ettiği aydınlık ve demokratik yarınlar için yola çıkan İYİ Partimizde kongreler şölendir, düğündür, demokrasinin vazgeçilmez yapı taşıdır. Bu nedenledir ki; Alanya basınında ve Alanya halkınca son aylarda partimiz bir hayli konuşulmakta, merak içerisinde kongre sonucu beklenmektedir. Tabi ki bu süreçte partimize gönül vermiş veya halisane duygular ile bizleri takip eden üye ve vatandaşlarımızı tenzih ederek, Bazı odakların kongre sürecimizi sanki düşmanmışçasına bir süreç olarak nitelendirip, kendi akıllarınca kaos ve kargaşa ortamı yaratarak partimizi yıpratmaya, geleceğe dönük kirli ve art niyetli Alanya planlarını hayata geçirmeye çalıştıklarını görmekteyiz. Bu süreçte bizlere rakip olan fakat sonrasında partimizin ortak başarısı için birlikte mücadele edeceğimiz aday arkadaşlarım ile, bu kirli ellere, vesveseci dillere ve oyun içinde oyun kurmaya çalışan şark kurnazlarına asla ve asla fırsat vermeyeceğiz. Değerli dostlarım! Biz buraya her türlü kirli oyunların içinden geçtik de geldik! Partimize gönül vermiş hemşerilerimizin gözünden geçtik de geldik, Her türlü kirli oyunu bozarak ve bozmaya devam ederek geldik!İftira ve dedikodularına onurumuzu, haysiyetimizi, aile ve şerefimizi kattılar; hepsini def ettik de geldik!Biz buraya, sizlerin huzurunda Alanya’da 1. Parti olma sözümüzü tutmak, oyunuza ve desteğinize talip olmak, 1 dönem daha İlçe Teşkilatımızı parti hedef ve programlarımıza uygun şekilde; dürüstlükle, şeffaflıkla ve en önemlisi samimiyet ile yönetmeye geldik” dedi.
‘ALNIMIZIN AKIYLA ÇIKACAĞIZ’
“Değerli delegasyon, sizlerden şahsi ricam tüm kirli odakların gözünü diktiği, pürü pak olarak alnımızın akıyla çıkacağımız 27 Kasım kongre sürecimize kadar, Alanya’nın gündemini meşgul eden ve partimizin genel merkezini hedef alıp, yıpratmaya yönelik antidemokratik dedikodulara kulak asmamanız, gönül rahatlığı ile delegelik görevini yerinize getirmenizdir” şeklinde konuşan Arıkan, “Unutmayın! Kötülerin hedef aldığı İYİ’lerin karargâhı asla ve asla delegelerinin iradesine kilit vurmaz, hürriyetini kısıtlamaz. İrade sizde, karar sizde, mühür sizde!Şahsım ve ekibim adına kararınızın, iradenizin ve seçiminizin bir parçası olmaktan, bundan sonraki süreçte de omuz omuza ülkemizin ve Alanya’mızın geleceği için mücadele etmekten ancak ve ancak onur duyarız.1.Olağan Kongremizde siz kıymetli yol arkadaşlarımın huzurunda vermiş olduğumuz 1. Olma sözümüzü, 2.Olağan Kongre sürecimizde de yineliyor ve diyoruz ki; vallahi de billahi de Sözümüzü Tutacağız! Yüksek huzurunuzda kanımızın bir parçası Türklüğümüz, İstiklal ve istikbal abidemiz, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının da manevi huzurlarında yüksek sesle haykırıyorum;Türk’üm diyemeyenlere, Türklüğü ayaklar altına almak isteyenlere ve onların işbirlikçilerine inat;Ne Mutlu Türk’üm Diyene! Allah yâr ve yardımcımız olsun!” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER