FATİH NİZAM ESNAFI YALNIZ BIRAKMIYOR

Alanya Esnaf Odası seçimlerinde başkan adayı olan Fatih Nizam, önümüzdeki seçim için de çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Nizam her gün farklı esnaf gruplarını ziyaret ederek sadece seçimden seçime ortaya çıkan adaylardan farklı bir profil çiziyor.

FATİH NİZAM ESNAFI YALNIZ BIRAKMIYOR

Alanya'da Esnaf Odası Başkanı Nuri Demir'in 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili siyasi arenada kendisini göstermeye başlamasının ardından oda seçimlerinde rakibi olan diğer isimler de esnaf ziyaretleriyle çalışmalarına devam ediyor. Bugün ilçede bir çok oda üyesini ziyaret eden Fatih Nizam, oda seçiminde yeniden başkan adayı olmaya hazır olduğunu belirterel, "İlk günkü heyecanımız nasılsa aynı şekilde devam ediyoruz diyerek şehir merkezinde bulunan esnafları ziyaret etti.
NİZAM HERZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDAYIM 
Ziyaretlerde esnafların sıkıntılarını dinleyen Nizam şu ifadeleri kullandı:Zor günlerde olduğu gibi güzel günlerde de esnaflarımızla birlikteyiz. Ziyaretlerimizde edindiğimiz genel kanı, pandemi sürecinin ardından gelen 2022 sezonu, esnaflarımızın geleceğe yönelik umutlarını yeşertti, sıkıntılarını giderme konusunda umut oldu. Gelecek sezonlara daha özgüvenli ve kendimizden emin adımlarla hazırlanacağız. Zor günler geride kaldı artık güzel günler bizleri bekliyor. Herzaman esnafımızın yanındayız, herzaman sahadayız, kimin ne derdi sıkıntısı var ise destek olmak, çözüm üretmek için birlikteyiz" dedi. 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER