Erdem, ünlü hakem ile buluştu 

ALTSO Başkan Adayı Turizmci Eray Erdem, Alanya’nın sosyal ve ekonomik gelişiminde önemli isimler ile görüşmelerini sürdürdü. Türkiye’nin yakından tanıdığı spor adamı, şehir plancısı ve turizmci Kuddusi Müftüoğlu’nu ziyaret eden Erdem Alanya’nın ihtiyaçları konusunda fikir alışverişinde bulundu. 

Erdem, ünlü hakem ile buluştu 

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Eray Erdem, ekip arkadaşları Mehmet Kural ve Cem Özcan ile birlikte ulusal ve uluslararası spor camiasının sevilen ismi, Alanya'nın spor ile tanıtımında en önemli isimlerden biri olan Avena Hotel Sahibi Kuddusi Müftüoğlu'nu ziyaret etti. Alanya ticareti, şehircilik ve ekonomi konusunda yapılması gerekenler konuşulduğu ziyarete ilişkin açıklamada bulunan Müftüoğlu, “ALTSO Başkan Adayı Sayın Eray Erdem’in misafirimiz olması bizi mutlu etti.” dedi. 
ERDEM, “ALANYA’YA BORCUMUZ VAR”
ALTSO Başkan Adayı Eray Erdem ise ziyarete ilişkin olarak “Alanya’ya borcumuzu ödemek için yola çıktık. Amacımız Alanya’nın yararına olacak projeler üretmek ve Alanya’nın geleceğinde üzerimize düşeni yapmak. Ben ve ekibimi misafir ettiği için Sayın Kuddusi Müftüoğlu’na teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2022, 19:33

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER