banner161

Erdem Alanya Hali’ni ziyaret etti

ALTSO Başkan Adayı Eray Erdem, Konaklı ve Payallar’ın ardından, Alanya Sebze ve Meyve Hali’ni ziyaret etti. Erdem ziyarette sebze ve meyve hallerinin önemine işaret ederek tarım sektörünün gelişimi için üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi. 

Erdem Alanya Hali’ni ziyaret etti

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ALTSO) 5 Kasım’da yapılacak organ seçimlerinde başkanlık için iddialı biçimde çalışmalarını sürdüren Eray Erdem, ekibi ile birlikte Konaklı ve Payallar hallerinin ardından Alanya Sebze ve Meyve Hali’ni ziyaret etti. Erdem ve ekibinin hal ziyaretinde Hal Derneği Başkanı Adem Kaya karşıladı. Ardından hal esnafını ziyaret eden ALTSO Başkan Adayı Eray Erdem, tüm iş insanlarına “hayırlı işler “diyerek sektördeki son durumu sordu. İş insanlarının kendisine verdiği destekten dolayı mutlu olduğunu ifade eden Eray Erdem, “Seçim sürecinde ilçemizdeki tüm iş insanlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz, bugün de Alanya Sebze ve Meyve Hali’ni ziyaret ettik. Bize ziyaretlerde eşlik eden Hal Derneği Başkanı Sayın Adem Kaya’ya da teşekkür ediyorum. Tarım sektörünün olmazsa olmazı sebze ve meyve halleri bu doğrultuda sektörün gelişimi için ortak akıl ile her türlü göreve hazırız. Burada bize gösterilen misafirperverlik ve destek ne denli doğru yolda olduğumuzu bize bir defa daha gösterdi. Biz de bu güveni boşa çıkarmamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.” Diye konuştu.

Ziyaretler sırasında Alanya Avakadocular Birliği Başkanı Hilmi Sevilgen ile de karşılaşan Eray Erdem bir süre Sevilgen ile sohbet etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER