BİLAL GÖMEÇ SEÇİM OFİSİNİ GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇTI

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan adayı Bilal Gömeç, Cikcilli Mahallesi, Mevlüt Çavuşoğlu Bulvarı Yeni Çevre Yolu üzerinde seçim çalışmalarını yürüteceği ofisini kalabalık ve görkemli bir törenle açtı

BİLAL GÖMEÇ SEÇİM OFİSİNİ GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇTI

ALTSO Başkan adayı Bilal Gömeç, Mevlüt Çavuşoğlu Bulvarı Yeni Çevre Yolu üzerinde seçim çalışmalarını yürüttüğü seçim ofisini görkemli bir törenle açtı. Alanya protokolünün de katılım sağladığı seçim ofisi açılışına ALTSO üyeleri ve davetliler yoğun katılım gösterdi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan açılış töreni Kur’an tilavetinin okunmasıyla devam etti.

Açılış töreninde misafirlerini ekibiyle birlikte karşılayan  ALTSO Başkan Adayı Gömeç yaptığı konuşmasında “ALBİMO Mobilya olarak Alanya’nın bize verdiği destekle küçük bir atölyeden bugün Türkiye’nin 81 iline ürün gönderen, 65 ülkeye ihracat yapan bir Alanya firması olduk. ALBİMO Mobilya olarak bu bilgi birikimimizi Alanya’ya, Alanya sanayisine yansıtmak istiyoruz. Bacasız fabrikalar yapmak istiyoruz. Çıktığımız Alanya Ticaret ve Sanayi Odası başkan adaylığı sürecinde ekibimle beraber Alanya Ticaret ve Sanayi Odası başkan adayıyım. Sizlerin desteğini bekliyorum. Projelerimiz, altyapımız, ekibimiz hepsi hazır. Allah izin verirse 5 Kasım’da sizlerle beraber bu işlerin üstesinden geleceğimize inanıyorum. Sizlerin güçleri ve duasıyla, rabbimin izniyle 6 Kasım’da sizlerle beraber bayrağı çekeceğiz. Alanya Ticaret ve Sanayi Odasını ‘Ortak akıl’ ile yöneteceğiz. Bu bizim kırmızı çizgimizdir. Tabi, ‘Biz neden aday olduk? sorusunu kendimize soruduğumuz zaman, 14 yıllık bilgi ve tecrübemizle Bursa İnegöl’deki fabrikamızla birlikte ekip arkadaşlarımız ‘Senin Alanya Ticaret ve Sanayi Odası başkanı olman gerekiyor’ dediler. ‘Daha zaman erken’ dedim. Arkadaşlar ise ‘Şimdi zamanı. Bilgi birikimini Alanya ticaretine, Alanya sanayisine, bacasız fabrikalar yapmaya ve Alanya’ya her türlü hizmet etmek için elinden geleni yaparsın’ dediler. Bizler de ‘Siz böyle layık görüyorsanız ekip arkadaşlarımızla beraber bu işlere karar verdik’ dedik. Rabbimin izniyle sizlerin duasıyla inşallah sizlerle beraber başaracağız. Sizin gibi dostlar olduğu sürece Alanya’nın Türkiye’nin sırtı yere gelmez. Katılım gösteren herkesten Allah razı olsun. Ayağınıza sağlık” dedi.

ALTSO Başkan Adayı Bilal Gömeç’in konuşmasının ardından seçim ofisinin kurdelesi dualar ile kesildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER