BAŞKAN TOKLU’DAN YOĞUN HAFTASONU MESAİSİ

Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Başkanı mimar Mustafa Toklu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte bu hafta sonu yoğun bir mesai harcadı. Alanya merkezinin yanı sıra civar mahallelerde de düğün, nişan, mevlid ve taziye programlarına katılan Toklu ve ekibi, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanmaya devam ediyor.

BAŞKAN TOKLU’DAN YOĞUN HAFTASONU MESAİSİ

Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte bu haftasonu yoğun bir mesai harcadı. Alanya merkezinin yanı sıra civar mahallelerde de düğün, nişan, mevlid ve taziye programlarına katılan Toklu ve ekibi, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanmaya devam ediyor. Cuma günü Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın başkanlığında gerçekleştirilen Türkiye Yüzyılı Tanıtım Toplantısına katılan Başkan Toklu aynı zamanda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile toplantı gerçekleştirmişti. Ankara temaslarının ardından Alanya'da yoğun bir haftasonu mesaisi harcayan Başkan Toklu ve ekibi, merkez mahallelerin yanı sıra kırsal ve civar mahallelerde ki programlara katılım sağlayarak vatandaşların gönüllerinde yer edinmeyi sürdürüyor. Merkez Mahallelerde ki düğün, mevlid ve taziye programlarının yanı sıra Konaklı, Payallar, Türkler Mahallelerinde düğün, açılış, mevlid ve taziye programlarına katılan Toklu, vatandaşların mutluluklarını ve hüzünlerini paylaşmayı sürdürüyor.

CUMHURİYETİMİZİN 99. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ COŞKUSUNU HALKIMIZLA YAŞADIK

Cumhuriyetimizin 99. kuruluş yıl dönümünde düzenlenen fener alayına katılan Başkan Toklu, "Cumhuriyetimizin 99. kuruluş yıl dönümünün coşkusunu yaşıyoruz. Alanya Kaymakamımız Sn. Dr. Fatih Ürkmezer ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Fener Alayı'na katılarak bayram sevincini vatandaşlarımızla paylaştık. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi bir kez daha minnet ve şükranla anıyorum." ifadelerine yer verdi. Başkan Toklu Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının ardından temsilcimiz Alanyaspor'un Gaziantep Futbol Kulübü ile oynadığı müsabakayı tribünden takip etti. 

TOKLU MUTLULUKLARA ŞAHİTLİK ETMEYİ SÜRDÜRÜYOR

Başkan Toklu ve ekibi hayırlı işlerde vatandaşları yalnız bırakmıyor, ailelerin mutluluklarına ortak olmayı sürdürüyor. Toklu İlk olarak Uğurluoğlu ve Akış ailelerinin evlatları Hakkı ve Beyza çiftinin düğün merasimine katıldı. Toklu "Ömürlerini birleştiren Hakkı Uğurluoğlu kardeşim ile Beyza Akış'ın düğün merasimindeyiz. Bu mutIu günde en güzeI ve hayırIı bir geIeceğin sizinIe oImasını diIiyorum. Yuvanız huzurlu olsun." dedi. Cikcilli Mahallesinde Uçkaya ve Kır Ailelerinin evlatları Erva ve Abdullah çiftinin düğün merasimine katılıp ardından Hacımehmetli Mahallesinde Akışoğlu ve Gültekin ailelerinin evlatları Ayşe ve Oğuzhan çiftinin düğününe katılarak mutluluklar diledi. Payallar Mahallesinde, AK Parti Soğukpınar Mahalle Başkanı Ali Yüksek'in evladı Gülhan ve Faruk çiftinin düğün merasimine katılan Başkan Toklu genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi. Son olarak Payallar Mahallesinde Küçüktepe ve Gündoğan ailelerinin evlatları Ümmühani ve Emre çiftinin düğün evini ziyaret eden Toklu ve ekibi ailelerin mutluluklarını paylaştı. 

AÇILIŞ KURDELESİNİ BAŞKAN TOKLU KESTİ

Konaklı Mahallesine yeni bir işletme kazandıran Yusuf Yasir İBA'nın sahibi olduğu Patimall AVM'nin açılış kurdelesini kesen Başkan Toklu işletme sahibine hayırlı olsun dileklerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2022, 17:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER