BAŞKAN TOKLU PAZARCILAR ODASINI AĞIRLADI

Alanya Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavcılar Odası Başkanı Hüseyin Gök ve oda yönetimi, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu'yu ziyaret etti. Başkan Toklu,  Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavcılar Odası Başkanı Hüseyin Gök ve yönetimini Belediye Meclis Üyesi ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte karşıladı.

BAŞKAN TOKLU PAZARCILAR ODASINI AĞIRLADI

Alanya Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavcılar Odası Başkanı Hüseyin Gök ve oda yönetimi, AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu'yu ziyaret etti. Başkan Toklu,  Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavcılar Odası Başkanı Hüseyin Gök ve yönetimini Belediye Meclis Üyesi ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte karşıladı. Başkan Toklu sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda "Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hüseyin Gök ve yönetimini İlçe Teşkilatımızda misafir ettik.
Pazarcı esnafımızın dertleriyle, talepleriyle her zaman olduğu gibi bundan sonra da ilgilenmeye, çözümler üretmeye devam edeceğiz. 
Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum." dedi.

Alanya Sabit ve Seyyar Pazarcılar ve Manavcılar Odası Başkanı Hüseyin Gök, Başkan Toklu'nun misafirperverliğinden duyduğu memnuniyeti ve pazar esnafının her zaman arkasında durduğunu dile getirerek Toklu'ya teşekkürlerini iletti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER