ANASTASİA ÇETİNKAYA'DAN GÖMEÇ'E DESTEK

ALTSO Başkan Adayı Bilal Gömeç'e 2019 yerel seçimlerde bağımsız belediye başkan adayı olan Anastasia Petrova Çetinkaya destek ziyaretinde bulundu.

ANASTASİA ÇETİNKAYA'DAN GÖMEÇ'E DESTEK

ALTSO Başkan Adayı Bilal Gömeç'i seçim ofisinde ziyaret eden, 2019'da bağımzı Alanya Belediye Başkan adayı olan  Anastasia Petrova Çetinkaya destek ziyaretinde bulundu. 
‘’Bu ilçenin gelişmesine katkı sağlayan herkese saygımız sonsuz. Biz bu hizmetlerin hepsine varız, destekçiyiz" diyen Gömeç, "Anastasia Petrova Çetinkaya Hanımefendi 2019 yılında  Belediye Başkanlığına adaylığı ile bilinmektedir. Çok yoğun günler içerisinde iken, bünyemizin bir ferdi olarak  ekibimize katılması bizleri onurlandırmıştır. Birlikte güzel ve başarılarla dolu çalışmalar yapacağımıza güvenimiz tam. Biliyoruz ki, Alanya’mızda hatırı sayılır hizmetlerle sürecin içinde oldukça aktif olacaktır ve üyelerimize gereken desteği esirgemeden verecek olan bir ekibin birer parçasıyız. Ailemiz gün geçtikçe büyüyor…Yeni aile üyemize hoş geldin dileklerimizle…’’dedi.
Anastasia Petrova Çetinkaya ise yapmış olduğu açıklamada:
‘’Altso Başkan Adayı Bilal Bey ile bir kaç gün önce Alanya ile ilgili düşüncelerini konuştuk.  Vizyonu heyecanı ve projeleri benimde aynı düşünceleri paylaştığıma ışık oldu. Bende Bilal Gömeç ile yol almaya karar verdim. İnancımız tam, hedefimiz daha büyük ve güçlü bir Alanya.’’ ifadelerini kullandı

Anastasia Petrova Çetinkaya 29 Mart 2019'da yapılan belediye başkanlığı seçimlerinde % 0,80 oranına denk gelen 1308 oy aldı. Seçimde, % 57.60 oy oranı ile 94 binin üzerinde seçmenin destek verdiği Cumhur İttifakı adayı Adem Murat Yücel başkan seçilmiş millet ittifakından Abdullah Sönmez ise % 36,23 oy oranı ve 59 bin seçmenin tercihi sonucu  2'nci olmuştu. 

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2022, 12:50

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER