ALTSO BAŞKAN ADAYI BİLAL GÖMEÇ İLGİYLE KARŞILANDI 

Alanya ticaretine hız kazandırmak için yola çıkan ALTSO Başkan Adayı Bilal Gömeç, 5 Kasım 2022’de gerçekleştirilecek olan seçimler öncesi ekibiyle birlikte çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

ALTSO BAŞKAN ADAYI BİLAL GÖMEÇ İLGİYLE KARŞILANDI 

Alanya ticaretine hız kazandırmak için yola çıkan ALTSO Başkan Adayı Bilal Gömeç, 5 Kasım 2022’de gerçekleştirilecek olan seçimler öncesi ekibiyle birlikte çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Gömeç ve ekibi Oba Mahallesi Göl mevkiindeki esnafları ziyaret etti. 

Ziyaretlerin ardından açıklamada bulunan ALTSO Başkan Adayı Bilal Gömeç, “Bugün Oba Mahallesi Göl mevkiindeki esnafımız ile bir araya geldik. Alanya’mızın ticareti ile ilgili çok güzel fikir alışverişinde bulunduk. ALTSO'yu üyelerimiz ve esnaf arkadaşlarımızla en iyi noktaya taşıyacağız. Ekibimiz ile birlikte daima esnaf arkadaşlarımızın taleplerini çözüme kavuşturma noktasında el birliğiyle çalışacağız. Daima ticaretimizi ve sektörümüzü geliştirecek çalışmalar içerisinde olacağız. Bu kapsamda ortak akıl ve global vizyon bizim birinci önceliğimiz. Bizi destekleyen, teveccüh gösteren herkese çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2022, 18:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER