Lakadamyalı'nın kardeş ve enişte acısı

Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi önceki dönem başhekimlerinden halen aynı hastanede Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görevini sürdüren Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı’nın KKTC'de öğretmen olan eniştesi ve ablası Antakya'da kaldıkları otelin enkazında vefat etiler.

Lakadamyalı'nın kardeş ve enişte acısı

Lakadamyalı’nın eniştesi Sami Arkan ile ablası Fatma Arkan’ın bir akrabalarını ziyaret için Hatay’ın Antakya İlçesinde bulunan Saray Otel’de konakladıkları esnada merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi olan 7.7 büyüklüğündeki deprede yıkıldı. Yeğenleri ile birlikte deprem bölgesine giderek Saray Otel’de düzenlenen kurtarma ve enkaz kaldırma çalışmalarına yardımcı olan Hüseyin Lakadamyalı büyük bir acı yaşadı. Kurtarma ekipleri, abla Fatma Arkan’ın cenazesini enkaz altından çıkartırken, enişte Sami Arkar’ın cenazesinin ise halen göçük altında olduğu bildirildi. Alanya Belediyesi’nin tahsis ettiği ambulansla abla Fatma Arkan’ın cenazesi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne götürülecek 
enişte Sami Arkar’ın cenazesinin çıkarılmasını beklemek için Lakadamyalı ve akrabalarının halen Hatay’da. Alanya Posta Medya olarak vefat edenlere Allah'tan rehmet Lakadamyalı ailesine sabır dileriz. 
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER