BAŞKAN TOKLU’DAN DİŞ HEKİMLERİNE TEŞEKKÜR

22 Kasım Dünya Diş Hekimleri Günü dolayısıyla Ak Parti Alanya İlçe Başkan mimar Mustafa Toklu bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN TOKLU’DAN DİŞ HEKİMLERİNE TEŞEKKÜR

Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu 22 Kasım Dünya Diş Hekimleri Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm diş hekimlerinin gününü kutladı. Başkan Toklu mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Ağız ve diş sağlığı bilincini toplumumuza aşılayan, görevini büyük bir özveriyle yerine getiren tüm diş hekimlerimize minnettarız. Diş Hekimliği mesleği her gün daha da gelişiyor, üzerine yeni bilgiler ilave oluyor, yeni sistemler ve yeni buluşlarla  birlikte dişlerimiz daha estetik bir görünüme kavuşuyor.

Toplum olarak ağız ve diş sağlığı anlayışımızın tamamen değişmesi günümüzde zorunluluk haline gelmiştir. Düzenli diş hekimi kontrolü ve koruyucu uygulamalar ile hastalıkların yaygınlık ve şiddetinin azaltılması suretiyle yaşam kalitesinin artırılması sağlanabilir. Diş fırçalama, diş ipi kullanımı, düzenli olarak diş hekimine gitme alışkanlıklarının kazandırılması gerekmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda ağız diş sağlığının yaşamımızdaki önemini topluma daha iyi yansıtmak için çaba sarf eden tüm diş hekimlerimizin 22 Kasım ‘Dünya Diş Hekimleri Günü’nü kutluyor, her birine teşekkürlerimi sunuyorum.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER