banner161

Başkan Şahin Hobifest'te

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 70’e yakın hobi kulübü, vakıf ve derneğin bir araya gelmesiyle düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek hobi festivalini ALTSO Başkanı Mehmet Şahin'de ziyaret etti.

Başkan Şahin Hobifest'te

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 70’e yakın hobi kulübü, vakıf ve derneğin bir araya gelmesiyle düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek hobi festivalini ziyaret etti. Türkiye’nin farklı illerinden HobiFest’e renk katan kulüplerin stantlarını ziyaret eden Başkan Böcek, “Festivalimiz sizlerin sayesinde her geçen yıl daha da büyüyor” dedi. 

"Hobi Fest 2022" etkinlikleri kapsamında Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Cam Piramit’te katılımcılar ve ziyaretçiler ile buluştu. HobiFest'in Antalya halkı tarafından çok sevildiğini söyleyen Başkan Böcek, "Festival Antalya’mızın sosyal ve kültürel hayatına ayrı bir renk kattı.” dedi. Başkan Böcek daha sonra vatandaşlarla sohbet etti. Alandaki çeşitli etkinliklere katılım sağlayan Başkan Böcek, vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirdi. 

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin'de, HobiFest 2022’ye katılarak Başkan Muhittin Böcek ile görüş alışverişinde bulundu. Şahin, “Başkanımıza 2013 Haziran ayından bu yana hayata geçirdiğimiz projelerin yer aldığı almanağımızı takdim ettik. Kendisinin çalışmalarımıza dair takdir ve tebriklerini duymak bizler için büyük bir memnuniyet oldu. Alanya’mıza ilişkin görüş ve önerilerimizi de aktardık. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim” dedi.
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER