ALANYA’DA ÖĞRENCİLERE EĞİTİM  DESTEĞİ

Alanya Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı toplantısı Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer başkanlığında yapıldı

ALANYA’DA ÖĞRENCİLERE EĞİTİM  DESTEĞİ

Toplantı Kaymakam Ürkmezer, Vakıf Müdürü Fikret Namal ve vakıf üyeleri arasında 2022-2023 yeni eğitim öğretim yılı 1.dönemi için ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik yapılacak olan eğitim yardımı konusunda fikir alışverişinde bulunularak karara bağlandı. Bu kapsamda Alanya’da eğitim gören Alanya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında dosyası bulunan 965 hanede 1844 ihtiyaç sahibi öğrenciye 750.000 TL eğitim materyali yardımı yapıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kaymakam Ürkmezer ‘’ Yeni başlayan 2022-2023 Eğitim Öğretim yılının ilk dönemi için öğrencilerimize destek olabilmek adına gerekli çalışmaları yaptık. Bu kapsamda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında dosyası bulunan 965 hanedeki 1844 ihtiyaç sahibi öğrencilere gerekli eğitim materyali yardımında bulunduk. Çocuklarımızın başarısı şehrimizin başarısıdır. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada öğrencilerimize her türlü desteği vermeye devam edeceğiz’’ dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER